MOŽNOSTI ÚPRAVY

P-SHINE neboli JAPONSKÁ MANIKÚRA

Tato péče o přírodní nehty, vhodná pro muže a ženy je u nás známá již několik let. Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.
Doporučuje se pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty,není však vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.

Hlavními složkami P. Shinu je včelí vosk a křemičitá hlinka.
Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou odlakovat, aniž by se P. Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle.

Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny.

 

GEL-LAK

Metoda zpevnění přírodních nehtů. Nadčasový materiál,  který  snoubí snadné nanášení laků s odolností gelů, je hypoalergenní

Jedná se o laky na nehty, které se tvrdí v UV lampě, lak se neloupe a ani se nedá odlakovat.  Nehty neprodlouží, ale zpevní a upraví. Délka aplikace je cca 30 minut.
Výhodou je  dlouhodobá trvanlivost, která se pohybuje od 1 do 3 týdnů. Tuto dobu ovlivňuje kvalita přírodního nehtu, mechanické zatížení a správná aplikace.

Tento způsob doporučuji zákaznicím, které chtějí mít krátké upravené nehty a přitom nechtějí mít nehty gelové. Nehty budou zpevněny a stylově upraveny. Lze použít barevný nebo bezbarvý odstín.

 

 

 

 

 

 

MODELÁŽ NEHTŮ GELEM


Tato metoda používá k modeláži nehtů látku – gel, který tvrdne působením světla v UV lampě,  je velmi oblíben pro svou pružnost, proto jej lze použít i na nehty měkké. Vhodný též pro astmatiky a alergiky.  Tato metoda je velmi šetrná vůči nehtu. Nehty se prodlouží tipem, který odrůstá s vaším nehtem. Modeláž nehtů trvá přibližně 1 – 1,5 hodiny, dle
kvality a tvaru přírodních nehtů,či zvoleného zdobení. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí.

Pokud si chcete nechat vymodelovat nehty k určité události ( svatba, ples atd. ), je vhodné, aby jste tak učinila dostatečně brzy před onou událostí. Důvod je jednoduchý: pokud jste nikdy gelové nehty neměla, je potřeba, aby jste se s nimi naučila manipulovat.

Nehty je nutné přibližně za 3-4 týdny po modeláži doplnit, protože gel, který se na nehty nanáší, odrůstá. Doba doplnění záleží na rychlosti růstu vašich nehtů. Při doplnění se  nehty  upraví do požadovaného tvaru, v případě, že jste nějaký nehet ulomila, při doplnění se opraví nebo se vymodeluje nový.

Zdá se vám,že vaše nehty po 14 dnech nemají ten jas jako první den? Přelakujte je bezbarvým lakem a vaše nehty  opět získají požadovaný lesk.

MODELÁŽ AKRYGELEM

Tato metoda kombinuje gel smíchaný s akrylovým práškem, který má pevnost akrylu a pružnost gelu, nezapáchá, je šetrný a nežloutne. Hodí se pro všechny typy nehtů hlavně namáhavé a dlouhé  nehty. Vše ostatní je shodné s gelovou metodou.

Je vhodné vyzkoušet, co které zákaznicí lépe drží a vyhovuje a pokud je nějaký problém, tak ho společně vyřešit.

Kdy modeláž neprovádět:

  • Trpíte-li plísní nebo kandididou.

  • Léčíte-li se antibiotiky a chemoterapiemi.

  • Těsně po provedení neodborné manikúry během které byla poškozena kutikul

                                                             

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Teplý parafínový zábal má blahodárné estetické i zdravotní účinky. Zjemňuje a zvlhčuje suchou a paravana002popraskanou kůži, otevírá póry a tím dochází k lepšímu vstřebávání výživných látek obsažených v parafínu. Využívá se při degenerativním onemocnění kloubů, ztuhlých a bolestivých kloubech, při bolestech zápěstí nebo článků prstů od namáhavé, jednostranné práce (např.při dlouhodobé práci na počítači. Pokožka je po ošetření viditelně zdravější, omlazená a hedvábně jemná, nehty pevnější. Klouby jsou příjemně prohřáté.V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu. Působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké a hydratované. Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Účinné je opakovat parafínový zábal alespoň 1 x za 4 týdny.

Doba aplikace 15min

 

 PRODEJ NEHTOVÉ KOSMETIKY

     Kvalitní laky zn.Dekor,

     olejíčky, pilníky,

     odlakovače s hedvábím,

     krémy aj.